návrh interiéru a exteriéru Rodinného domu v Kolíně

Jedná se o nízkoenergetický dům s dispozicí 4+kk, který se skládá z ložnice, dětského pokoje a kanceláře. Na pozemku je velká garáž na dvě auta, sauna s venkovní sprchou a v hlavní části zahrady je na vyvýšené terase bazén, jaccuzzi a v pravém rohu zahrady příjemné posezení s ohništěm.

exteriér domu

vstupní chodba

Truhlářsky řešené skříně na míru střídají lakovaná a matná dvířka a zabudovaná nika slouží k posezení a odložení tašek nebo menších doplňků. Prostor oživuje lampa s integrovaným květináčem od Kaspa Lights.

obývací pokoj s italskou kuchyní na míru

Kuchyň od  LUBE Cucine je nasvícena ze stropu až k podlaze tenkou LED lištou integrovanou do stropu a zdi, která zároveň odděluje stěrkovanou část kuchyně od jídelní části. Nad jídelním stolem jsou zavěšené 2 zlato-šedá skleněná světla Frandsen Ombre

Nábytek obývacího pokoje je v zemitých tónech zelené a šedé s černo-měděnými kovovými doplňky a kouřovým sklem nebo černým mramorem na konferenčním stolku. V obývací části jsou další 2 lampy ze série Sirius od Zuiver. Černo-šedá tapeta za sedačkou s jemným motivem vln přechází přes roh až na konec chodby.

vzhled dětského / teenage pokoje

Malý dětský pokoj s postelí zabudovanou v těle šatní skříně se přes den lehko přemění v útulný odpočinkový kout. Černá křídová zeď poskytuje prostor pro kreativní psaní a kreslení, na ni navazuje tmavá deska s kolíkovými háčky a neonovým dekorem. V části u dveří je další vestavěná skřín a výrazná grafická tapeta na zakázku, která kopíruje motiv šikmých proužků z japonského plakátu. Stejný motiv se opakuje ještě na římské roletě nad oknem.

ložnice s vestavnou skříní a levitující postelí

Čelo postele v ložnici tvoří mělká vestavná stěna, která přechází do hlubší úložné skříně přes celou délku postranní zdi pokoje. Velkou plochu skříně opticky zlehčuje její rozdělení na 2 části, které slouží jako odkládací místo u postele a dekorační police pro knihy. Pro další odlehčení prostoru jsme použily "levitující" postel od italského výrobce Lago. Jemná zlatá (světla u postele Lee Brum) a mosazná barva na kovových částech nábytku (zracadlo Kave) dodává ženský nádech jinak téměř pánské ložnici a vyskutuje se i v art deco tapetě na stěně za toaletkou.

pracovna v rodinném domě

Pracovna je koncipována pro 2 osoby, tak aby mohli pohodlně pracovat u jednoho stolu, který je integrovaný do niky skříně, která slouží jako lehce přístupný úložný prostor. Nechybí ani odpočinková část s otočným polstrovaným křesílkem, které má vlastní lampu a odkládací stolek. Lampa s květináčem od Kaspa Lights a sezení Zuiver.

světlá koupelna s walk-in sprchovým koutem a vanou

V koupelně jsou 3 typy italské dlažby z řady INOX, hladká velkoformátová nad vanou, úzké proužky v části u toalety a velkoformát s lehce industriálním plastickým vzorem proužků - vše od značky Novabell. Podomítkové baterie dodal španělský výrobce Tres.  LED podsvětlení zrcadlové skříňky a i niky ve sprše slouží k náladovému osvětlení při koupeli nebo sprše. Nábytek je řešení na míru truhlářsky. Zástěna mezi WC a umyvadlovou skříňkou od českého výrobce Steelo


nechcete se zabývat rekonstrukcí nebo zařizováním vašeho rodinného domu?

 Rády si s Vámi nezávazně promluvíme a doporučníme řešení. Zavolejte nám na +420 776 774 558‬ anebo třeba napište e-mail.