klasické, moderní a luxusní kuchyně na míru.
Made in Italy


Home cucine  jsme si vybraly jako jednoho z hlavních dodavatelů kuchyní do našich projektů, protože má velmi široký výběr kuchyní v řadě moderních minimalických kuchyní, ale v nabídce jsou také modely klasické až po zdobné kuchyně v secesním italském stylu.

Firma má přes 30 let historie ve výrobě kuchyní. Nábytek značky Home Cucine tak převyšuje konkurenci v kvalitě zpracování, širokém výběru materiálů (prosklené vitríny, industriální sklo s drátem, kovové regály...), obrovské variabilitě spotřebičů a továrních opatřeních pro ekologicky udržitelnou výrobu a při tom všem vynikají skvělým poměrem kvalita/cena a certifikovanou bezpečností kuchyní.
 

8 důvodů, proč si pořídít kuchyni značky home cucine

kvalitni kuchyne

vydrží déle & vypadá stále krásně

Jednotlivé díly Vaší kuchyně odchází z továrny Home Cucine již profesionálně smontované a slepené (ne v demontu) což zaručuje mnohem vyšší životnost a stabilitu korpusů.

Hlavní kvalita a životnost kuchyní spočívá ve zpracování hran desek a dvířek. Továrna firmy Home cucine má k dispozici nejmodernější technologie zpracování, které nejsou v ČR k dispozici. U více namáhaných dvířek jako jsou tepelně a vlhkostně namáhaná dvířka pro myčky, trouby, skříňky nad digestoří, dvířka u dřezu, pro koše atd... dochází u běžných kuchyní k rozklížení, odlepování rohů nebo rozlepování materiálu v horizontu již 2 let od pořízení. 

naprosto na míru i atypickým prostorům

Kuchyně Home Cucine je možno upravit přímo ve výrobě téměř všem i velmi atypickým prostorům.   Každá řada kuchyní má svou danou modulistiku, ale tuto je možno upravovat,  v rámci jedné kuchyně propojovat dvířka či korpusy z jiných řad.  

pracovni deska kámen

neprodlužuje termíny, dováží přímo z továrny

Dodací lhůty se nezměnily! Jakožto velký evropský výrobce má značka Home Cucine tu výhodu, že není přímo závislá na jiných dodávkách. Továrna o velikosti 30.000 m² během "covidové krize" navíc expandovala a termíny výroby všech kuchyní zůstávají i v dnešní době nezměněné!

Tedy standartně již 5 týdnů od objednávky je možné montovat kuchyni u zákazníka.

Nejsme závislí ani na externích montážních firmách a montujeme ihned.  Kuchyně se přiváží přímo z výroby v Itálii rovnou k zákazníkovi bez prostředníků, čímž neprodlužujeme zákazníkovi dobu čekání a ani se nenavyšuje cena jako je tomu často u konkurenčních prodejců a výrobců.

pracovni deska kámen

žádné limity pro pracovní desky a obklady

Pro pracovní desky existuje mnoho variant řešení. Je nutno zvážit  nejen co se klientovi líbí designově, ale i co vyhovuje po stránce funkční. Kromě klasických materiálů nabízíme i lité materiály jenž umožňují bezespárý povrch včetně "vylitého dřezu" ze stejného materiálu, který je, ale náchylnější na poškrábání a nemůže se na něj např. položit horký hrnec.

Naopak pod umělý kámen Technistone je možné instalovat podstavný dřez, co se týče užívání vydrží mnohem více a je do něj možné také frézovat odkapové žlábky. Je možné použít přírodní žulu nebo mramor. Deska může být také z betonu či z velkoformátové slinuté keramiky. 

kuchyne na zakazku

nadstardardní servis během objednávky

Nemusíte jezdit do obchodního domu nebo kuchyňského studia, my přijedeme za Vámi na místo, kde budete chtít instalovat novou kuchyni nebo třeba do Vaší kanceláře.

Přivezeme Vám veškeré vzorky materiálů k prohlédnutí, a to jak dvířek, tak korpusů, soklů, úchytek, povrchové úpravy dřezů a baterií, vzorky laminátových pracovních desek, litých i kamenných desek či Technistone...

Návrhem Vaší kuchyně se bude zabývat bytový designér a zástupce Home cucine, ne prodavač kuchyní, který ani nemůže být na místě. Pro naše klienty vymýšlíme jakkoli náročná řešení a vytváříme komplexní sestavu, která bude perfektně sloužit Vašim potřebám a bude vzhledem i dispozicí v souladu se zbytkem bytu, či domu.

kvalitni italske kuchyne

luxusní barevné korpusy a sokly

Ve standartu jsou vnitřní korpusy s povrchem Tessuto neboli látka, což znamená, že korpusy uvnitř skříněk nejsou pouze bílé, ale mají strukturu jako textil. Kromě varianty Tessuto je možno použít 5 různých barev..

Což v praxi znamená, že po otevření černých dvířek celé černé kuchyně, může být černý materiál i uvnitř skříňky a nikdy tak nemůže pod tmavými dvířky prosvítat ani milimetr bílého korpusu.

Sokly jsou také na výběr ve výškách 12 nebo 15 cm v klasické nerezové úpravě, nebo tmavě hnědé, což vypadá velmi elegantně a opět tato barva navazuje na rámečky a další drobnější detaily na zbytku kuchyně.
 

nabytek na miru

zařídíme pro vás i přípravné práce

Kuchyň dovezená na místo musí perfektně pasovat na všechny rozvody vody, odpadu a odsávání vzduchu. Také se musí připravit elektro rozvody - zásuvky pro myčku, ledničku a ostatní spotřebiče. 

Na místě vyřešíme všechny tyto technické aspekty týkající se přípravy rozvodů a tuto kompletní stavební přípravu pro Vás taktéž zrealizujeme. Máme své stavaře, elektrikáře, instalatéry i topenáře. Mezi spodními a horními skřínkami můžeme instalovat obklady nebo udělat stěrky předtím než bude kuchyně připravená k instalaci.

nabytek na miru

Design nábytku navazuje do dalších prostorů

Díky nábytku do obývacích částí interiéru může design "otevřené" kuchyně plynule navazovat v obývacím pokoji, v podobě TV skříňky nebo jídelní sestavy, knihovny apod.

Tento nábytek na míru však lze využít i do ostatních prostor interiéru, do pracovny, ložnice nebo dětského pokoje, kde jsou také potřeba závěsné skříňky, knihovny a další úložné prostory.


Zkušenosti našich klientů

Z kuchyně Home Cucine jsem nadšená. Je krásná, ale i velmi praktická. Uvnitř skříněk je povrch vypadající jako textilie, který se krásně udržuje a vypadá luxusně. Máme kuchyni do tvaru "L", spoj pracovní desky téměř není vidět. Nejvíc nás však asi baví osvětlený skleník, který je pokračováním do jídelního koutu.
Anděla Burdová
Kuchyně od Home Cucine pro nás byla jasná volba do nového domu. V našem původním bytě jsme již jednu měli a byli jsme velice spokojeni s kvalitou. Materiály i po letech skvěle vypadají, nyní je opět větší výběr materiálů a povrchových úprav.
Gabriela Novotná
Jako profesionální kuchař mám na kuchyňskou linku velké nároky. V mém bistru je mnohonásobně více zatěžována nežli v běžné domácnosti. Jsem spokojen se systémem úložných prostor, dobré údržby materiálů na dvířkách a především s pracovní deskou z kamene, kde mohu připravovat veškerá těsta, položit i horké hrnce apod.
Massimo Orlando

sídlo a výroba v treviso, IT

Výrobní místo Home Cucine se nachází v Cison di Valmarino, vesničce na úpatí středověkého hradu, mise společnosti spočívá v těchto základních hodnotách

  • Spolehlivost produktu (bezpečnost a funkčnost)
  • Vysoký poměr kvalita/cena
  • Spokojenost zákazníků a zaměstnanců
  • Respekt k životnímu prostředí

Podívejte se na všechny detaily a druhy kuchyní na webu výrobce v angličtině www.homecucine.it

Chcete se poradit? zavolejte nám!

Volejte +420 776 774 558, kde jsme Vám k dispozici s jakoukoli radou ohledně Vaší nové plánované kuchyně. Rády Vám poradíme se zorientovat a pokud budete mít zájem přímo o kuchyně značky HOME CUCINE můžeme se domluvit na osobní schůzce.