co vše patří pod službu interiérový design?

Projekty dodáváme jako čtyřfázový celek, který funguje. Pro naše klienty realizujeme pouze kompletní zakázky tzn. od návrhu až po realizaci.  Není např. možné zapojit klientovo dodavatele a řemeslníky nebo použít vlastní materiál. Důvodem je to, že jen s našimi osvědčenými postupy, dodavateli služeb a produktů neohrozíme nijak chod a kvalitu projektu a můžeme si stát za prvotřídním výsledkem, který také garantujeme.


01. Návrh

Při navrhování interiéru je postup stejný jako v případě grafických návrhů. Stěžejní je vždy schůzka / komunikace s klientem, vytvoření detailního zadání.

Detailní info o grafických návrzích najdete ve FAQ

Zjišťujeme, jakou má o svém bydlení představu, co se mu líbí, v čem se cítí a necítí dobře, bavíme se o barvách, materiálech, stylech. Řešíme, co z původního interiéru ponechat, jak zrestaurovat či jinak použít oblíbené starší kusy rodinného nábytku a pokud klient představu nemá, společně ji najdeme. 

Chceme vědet, kdo jsou členové domácnosti, jaké mají zvyky a koníčky, kolik mají věcí k uložení, zda často zvou přátele na večeře či přespání atd.

Rozebíráme rozmístění nábytku i jeho tvar, vnitřní uspořádání vestavných skříní a kuchyní, materiál podlah. Při větších zásazích do dispozice interiéru projekt konzultujeme se statikem či projektantem.

Klient od nás obdrží tzv. mood board – obrázkovou koláž, ze které je jasné, jak bude prostor barevný nebo jak v něm působí kombinace použitých materiálů. Samozřejmostí je jednoduchý 3D model, který představí upravený prostor z různých úhlů.

U náročnějších projektů také vytváříme foto-realistické a velmi detailní 3D vizualizace a 360° pohledy, kde klient přesně vidí budoucí výsledek.

Podívejte se na do portfolia našich realizací

02. VÝROBA

Spolupracujeme se zavedenými italskými výrobci modulárního nábytku od kterých lze na míru sestavit kuchyně, obývací stěny, vestavné skříně, knihovny aj. Výhodou oproti zakázkové výrobě je rychlost dodání, velká variabilita a cenová škála od základních až po luxusní řady.

Samozřejme nabízíme i truhlářské řešení na míru. Každý dodavatel, ať už zámečník, podlahář či truhlář si provádí svá vlastní zaměření. Společně vše na místě konzultujeme a řešíme námi navržené prvky po konstrukční a funkční stránce, např.specifické kotvení či atypické kusy nábytku a ladíme proces výroby a instalace.

Zadáváme výrobu či renovaci jak vestavného, tak kusového nábytku, šití závěsů či polštářů čalouníkům a švadlenám, kterým zároveň dodáváme látky, paspule a další potřebné dekorace na všívání.

Zařídíme produkci tiskových materiálů, tapety s vlastním potiskem, a jiné grafické dekorace a značení

Pohlídat se musí stovky detailů, které se finálně propojí v interiéru tak, že konečný výsledek je estetický příjemný a zároveň praktický i odolný. Fotky a informace z výroby si prohlédněte v sekci řemeslné realizace.

03. nákup

Na základě vzorků schválených klientem, zařizujme nákup veškerých produktů a materiálů potřebných k realizaci a vybavení interiéru.

Od podlahových prken, koupelnových obkladů a baterií až po látky a knoflíky na polštářích a doplňky typu koberce, hodiny nebo police.

04. realizace

Zajištění a koordinace celé stavby tak, aby se vše co bylo pro klienta navrženo stalo skutečností. Jedná se o synchronizaci dodavatelů a řemesel, aby na sebe všechny práce hladce navazovaly a jejich průběžná kontrola. U rezidenčních projektů se klient v ideálním případě z bytu/domu na nezbytně nutnou dobu odstěhuje, jelikož náročnost stavby by pro něj nemusela být pohodlná. Zajímají Vás detaily z průběhu projektů? Podívejte se na případové studie.