italské kuchyně na míru, luxusní, klasické i moderní


kuchyně na klíč: Prémiový servis o projekt se nemusíte vůbec starat!

  • navrhneme vzhled kuchyně s ohledem na zbytek interiéru nebo Vaše osobní preference
  • předvybrané vzorky a materiály lze dovézt až k vám (nemusíte do kuchyňského studia)
  • precizně zrealizujeme i případné stavební úpravy a přípravu na kuchyň (voda, elektro, vzduch...)
  • zajistíme speciality  typu litý beton na míru, který nedodává kuchyňské studio atd.
  • předáme vám interiér s namontovanou kuchyní v perfektním stavu již od 8 týdnů!

proč uvádíme italské kuchyně lube?

Pro jejich skvělý poměr kvalita/cena/výkon, cenově umí konkurovat obchodním domům a kvalitativně je stejný i lepší než známá kuchyňská studia

A co jiné značky? prémiové kuchyně?

Pro ještě náročnější klienty máme v nabídce prémiové kuchyně značek Porcelanosa, Ernesto Meda u kterých je zajištění celkového servisu samozřejmostí

chcete si zajistit svou kuchyň sami?

Pro vás jsme připravily celou stránku, kde najdete praktické info na co brát ohled před nákupem nové kuchyně a srovnání známých značek kuchyní v tabulce


CUCINE LUBE je největší výrobce kuchyní v Itálii   /  300 kuchyní denně   / export do cca 80 zemí světa   / Založeno 1967


Designové italské kuchyně značky LUBE převyšují konkurenci v kvalitě zpracování a širokém výběru materiálů (prosklené vitríny, industriální sklo s drátem, kovové regály,...).

Obrovská variabilita spotřebičů a zavedená tovární opatření pro ekologicky udržitelnou výrobu a při tom všem vynikají skvělým poměrem kvalita/cena a certifikovanou bezpečností kuchyní.

Firma CUCINE LUBE má přes 50 let historie ve výrobě kuchyní.

7 důvodů, proč si s námi pořídít italskou kuchyni značky lube

naprosto na míru i atypickým prostorům

Kuchyně LUBE je možno upravit přímo ve výroběa to všem i velmi atypickým prostorům. Každá řada kuchyní má svou danou modulistiku, ale tuto je možno upravovat,  v rámci jedné kuchyně propojovat dvířka či korpusy z jiných řad. Pokud ani toto nepostačí, lze také nechat vyrobit moduly přímo na míru interiéru klienta.

kvalitni kuchyne

vydrží déle & vypadá stále krásně

Jednotlivé díly Vaší kuchyňské linky odchází z továrny LUBE již profesionálně smontované a slepené (ne v demontu) což zaručuje mnohem vyšší životnost a stabilitu korpusů.

Hlavní kvalita a životnost kuchyní spočívá ve zpracování hran desek a dvířek. Továrna LUBE má k dispozici nejmodernější technologie zpracování, které nejsou v ČR k dispozici. U více namáhaných dvířek jako jsou tepelně a vlhkostně namáhaná dvířka pro myčky, trouby, skříňky nad digestoří, dvířka u dřezu, pro koše atd... dochází u běžných kuchyní k rozklížení, odlepování rohů nebo rozlepování materiálu v horizontu již 2 let od pořízení. 

pracovni deska kámen

žádné limity pro pracovní desky a obklady

Pro pracovní desky existuje mnoho variant. Je nutno zvážit co se klientovi líbí, ale i co mu vyhoví po stránce funkční. Kromě klasických materiálů (tvrzené lamino) nabízíme i lité materiály (Corian) jenž umožňují bezespárý povrch včetně ‚‚vylitého dřezu‘‘ ze stejného materiálu.

Technistone je umělý tvrzený kámen, který  vydrží mnohem více než výše uvedené a je do něj možné také frézovat odkapové žlábky. Dále je možné použít přírodní žulu nebo mramor. Deska může být samozřejmě také z litého betonu či z velkoformátové celokeramické desky Lapitec. 

nabytek na miru

nadstardardní servis během objednávky

Nemusíte jezdit do obchodního domu nebo kuchyňského studia, my přijedeme za Vámi na místo, kde budete chtít instalovat novou kuchyni nebo třeba do Vaší kanceláře.

Přivezeme Vám veškeré vzorky materiálů k prohlédnutí, a to jak dvířek, tak korpusů, soklů, úchytek, povrchové úpravy dřezů a baterií, vzorky laminátových pracovních desek, litých i kamenných desek či Technistone...

Návrhem Vaší kuchyně se bude zabývat bytový designér a zástupce Home cucine, ne prodavač kuchyní, který ani nemůže být na místě. Pro naše klienty vymýšlíme jakkoli náročná řešení a vytváříme komplexní sestavu, která bude perfektně sloužit Vašim potřebám a bude vzhledem i dispozicí v souladu se zbytkem bytu, či domu.

kvalitni italske kuchyne

luxusní barevné korpusy a sokly

Korpusy uvnitř skříněk nemusí být pouze bílé, u nás jsou také standardem korpusy s povrchem Tessuto, neboli látka, které mají krásnou a příjemnou strukturu jako textil.

Sokly jsou k dispozici v různých výškových a materiálových provedeních od elegantních, nyní velmi žádaných snížených 6 cm soklů až po klasické 10 cm, 12 cm a 15 cm.

Vše v mnoha odstínech barev či se strukturou různých kovů jako například nerezu, mědi a dalších, na ně navazují i dohmatové lišty, rámečky a ostatní drobné detaily kuchyně.

nabytek na miru

zařídíme pro vás i přípravné práce

Kuchyň dovezená na místo musí perfektně pasovat na všechny rozvody vody, odpadu a odsávání vzduchu. Také se musí připravit elektro rozvody – zásuvky pro myčku, ledničku a ostatní spotřebiče. 

Na místě vyřešíme všechny tyto technické aspekty týkající se přípravy rozvodů a tuto kompletní stavební přípravu pro Vás taktéž zrealizujeme. Máme své stavaře, elektrikáře, instalatéry i topenáře.

Mezi spodními a horními skřínkami můžeme instalovat obklady nebo udělat stěrky předtím než bude kuchyně připravená k instalaci.

nabytek na miru

Design nábytku navazuje do dalších prostorů

Díky nábytku do obývacích částí interiéru může design ‚‚otevřené‘‘ kuchyně plynule navazovat v obývacím pokoji, v podobě TV skříňky nebo jídelní sestavy, knihovny, pracovního místa apod.

Tento nábytek na míru však lze využít i do ostatních prostor interiéru, do pracovny, ložnice nebo dětského pokoje, kde jsou také potřeba závěsné skříňky, knihovny a další úložné prostory.


Zkušenosti klientů s kuchyňským studiem Lube  / praha 10, Michle

‚‚Dala bych 10 hvězdiček. Jsem italka a koupila jsem několik kuchyní v Itálii od nejlepších prodejců, ale ještě jsem neviděla dovednost a profesionalitu pana Thomase z LUBE, který byl neuvěřitelně trpělivý! Díky němu dopadla kuchyně velmi dobře. Přiznávám, že jsem byla obtížným zákazníkem.‘‘
Anna Fumagalli
‚‚Skvělé zkušenosti od A do Z, ocenili jsme profesionální poradenství ohledně velikostí, materiálů, barev a stylů - velmi užitečné pro nováčky! Z naší nové kuchyně si užíváme každý den. Díky moc.‘‘
Camilla van Baarsel
‚‚Skvělý přístup ke klientům, profesionalita. Byl jsem velmi spokojený.‘‘
Jan Šanda

prohlédněte si kompletní katalog kuchyní přímo na webu lube

historie a filozofie značky lube

V roce 1956 si mladý truhlář Luciano Sileoni začal přivydělávat ke svému platu tak, že po večerech dělal nábytek na zakázku nedlouho nato požádal svého přítele holiče Benita Raponiho, aby se stal jeho partnerem a otevřeli první kuchyňský obchod v garáži v Treia.

Podívejte se na všechny detaily a druhy kuchyní na webu výrobce v angličtině www.cucinelube.it

Chcete se jen poradit? Klidně nám zavolejte!

Na čísle +420 776 774 558, jsme Vám k dispozici s jakoukoli radou ohledně Vaší nové plánované kuchyně. Rády Vám pomůžeme se zorientovat, tak abyste se ujistili, jaké kroky udělat nebo co je pro Vás nejlepší volba.