Goopan PRÉMIOVÉ NÍZKOENERGETICKÉ A PASIVNÍ domy na míru včetně interiéru

Ryze česká firma Goopan staví moderní nízkoenergetické a pasivní domy, které spojují krásu architektury s funkčností a respektují individuální životní styl svých zákazníků, kteří si můžou vytvořit vlastní vzhled domu (nejedná se tedy o typové domy). Domy GOOPAN jsou navíc nekompromisně vybaveny technologiemi v té nejvyšší kvalitě, výsledkem je stálá tepelná pohoda, naprosto přesná regulace, nízké provozní náklady a absolutně bezúdržbový provoz. Nyní navíc s možností využít služby interiérového designera už při tvoření dispozic domu až po finální design interiéru.

vzhled domu, interiéru nebo i zahrady

↓  Díky naší spolupráci má nyní každý zákazník firmy Goopan možnost využít zdarma konzultaci ohledně praktického řešení vzhledu interiéru  ↓


1) základní řešení interiéru je zdarma

Setkání probíhá dle domluvy, buď v Praze, v dodavatelském showroomu nebo např. i v jednom ze vzorových domů Goopan v Mokrovratech  ( cca 40 km od Prahy směr Příbram) nebo v Malčicích u Písku , kde spolu prodiskutujeme ideální řešení dispozice domu nebo jaké vybrat materiály a jak je spolu kombinovat, tak aby byl dům konkrétně pro Vás nebo Vaši rodinu co nejpraktičtěji uspořádaný a zároveň byly již základní materiály vzhledově ve vašem stylu na který dál navážete svým nábytkem a dalším vybavením.

2) návrh a zařízení interiéru / exteriéru domu

Ti, kteří si nechtějí vymýšlet a zajišťovat vzhled interiéru sami využijí této varianty, kdy pro ně připravíme designová řešení pro jednotlivé místnosti, vytvoříme 3D vizualizace pro naprosto jasnou představu o finálním výsledku a samozřejmostí je následná precizní realizace všeho navrženého. Klient tedy převezme dům ve stavu, který viděl na fotorealistických vizualicích - plně vybavený a připravený k pohodlném nastěhování.

3) vzhled exteriéru & Zahrady

Stejným způsobem je možné navrhnout a následně realizovat i celý exteriér na přání. Spolu se zahradním architektem pak také navrhneme umístění konkrétní vegetace do které může být vhodně zakomponováno jakékoli vybavení jako je venkovní sauna, jacuzzi, bazén atd.

Zaujala Vás tato nabídka pasivních domů včetně interiéru na míru?

Podívejte se podrobně na naši parnerskou firmu Goopan a jejich kompletní portfolio nebo nám zavolejte pro jakékoli další informace