Goopan PRÉMIOVÉ NÍZKOENERGETICKÉ A PASIVNÍ domy na míru včetně interiéru

Goopan staví moderní nízkoenergetické a pasivní domy, které spojují krásu architektury s funkčností a respektují individuální životní styl svých zákazníků, kteří si můžou vytvořit vlastní vzhled domu (nejedná se tedy o typové domy). Domy GOOPAN jsou navíc nekompromisně vybaveny technologiemi v té nejvyšší kvalitě, výsledkem je stálá tepelná pohoda, naprosto přesná regulace, nízké provozní náklady a absolutně bezúdržbový provoz.

vzhled domu, interiéru nebo i zahrady

↓  Díky naší spolupráci má nyní každý zákazník firmy Goopan možnost využít zdarma konzultaci ohledně praktického řešení vzhledu interiéru  ↓

1) základní řešení interiéru je zdarma

Setkání probíhá dle domluvy, buď v Praze, v dodavatelském showroomu nebo např. i v jednom ze vzorových domů Goopan v Mokrovratech  ( cca 40 km od Prahy směr Příbram) nebo v Malčicích u Písku , kde spolu prodiskutujeme ideální řešení dispozice domu nebo jaké vybrat materiály a jak je spolu kombinovat, tak aby byl dům konkrétně pro Vás nebo Vaši rodinu co nejpraktičtěji uspořádaný a zároveň byly již základní materiály vzhledově ve vašem stylu na který dál navážete nábytkem a dalším vybavením.

2) kompletní zařízení interiéru / exteriéru

Ti, kteří si nechtějí vymýšlet a zajišťovat vzhled interiéru sami využijí této varianty, kdy pro ně připravíme designová řešení pro jednotlivé místnosti, vytvoříme 3D vizualizace pro naprosto jasnou představu o finálním výsledku a samozřejmostí je následná precizní realizace všeho navrženého. Klient tedy převezme dům ve stavu, který viděl na fotorealistických vizualicích - plně vybavený a připravený k pohodlném nastěhování.

Zahrada

Stejným způsobem je možné navrhnout a následně realizovat i celý exteriér na přání. Spolu se zahradním architektem navrhneme umístění konkrétní vegetace do které může být vhodně zakomponováno jakékoli vybavení jako je venkovní sauna, jacuzzi, bazén atd.

Zaujala Vás tato nabídka pasivních domů včetně interiéru na míru?

Podívejte se podrobně na naši parnerskou firmu Goopan a jejich kompletní portfolio nebo nám zavolejte pro jakékoli další informace