fórum 50 % / grafický návrh feministického zápisníku

Zápisník (sebe)vědomí, byl navržen pro akci přednášek a workshopů, kterou pořádala nezisková organizace Fórum 50 %. Zápisník slouží k tomu, aby se mladé dívky naučily rozpoznat ve společnosti genderově nefér jednání a naučily se s tím pracovat. Na některých stránkách jsou reálné příběhy dívek k daným tématům, které vypadají jako psané fixou a tak podněcují k dalšímu zapisování poznámek a vlastních postřehů k tématu.

Zápisník je barevně rozdělen na 4 části a prokládán grafikou, která působí jako vystřihovaná koláž nebo ruční kresby. Poslední dvoustrana obsahuje tématické samolepky se smajlíky a dalšími ikonkami, které se hodí pro další použití na stránách zápisníku.

Celý zápisník je koncipován tak, aby se vešel rozměrově dobře do tašky, proto jsou přední a zadní strana vyrobené z tvrdého kartonu na který je ještě upevněná gumička, která udrží zápisník v tašce uzavřený anebo se dát použít i jako záložka.

potřebujete také grafický návrh firemních / obchodních materiálů?

V tom případě volejte na ‭‭+420 773 159 311‬ anebo napište a pošlete fotky nebo jiné podklady k Vašemu projektu přímo na náš email, odpovíme Vám již ve stejný nebo maximálně následující pracovní den.