návrh interiéru obchodu v Oc Palladium & marketingové materiály

Značkový obchod AFFLICTION vznikl v prostorách po původním salonu krásy, který byl schodištěm propojený do horního patra s kadeřnictvím. Po stavební stránce bylo nemožné se schodiště v obchodním centru zbavit,  proto jsme ho využily jako display pro figuriny. Tato stavba byla náročná z důvodů nutnosti dodržet spoustu technických a bezpečnostních požadavků jako jsou EPS, sprinklery, dále se nám pod sádrokartonovým stropem vlnila spousta vzduchotechniky a dalších rozvodů, což ztěžovalo montáže svítidel.  

V prodejně byla použita kombinace surového dřeva, tmavé výmalby, cihel, kovu a černé lité stěrky na podlahách.

affliction store front praha

Kromě interiérového designu jsme také vytvářely několik let všechny tiskové a online marketingové materiály značky jako např. vizitky, zákaznické věrnostní karty, nákupní tašky, letáky, pozvánky, plakáty, online bannery až po billboardy.

Strop zdobí masivní kovový lustr ve tvaru symbolu z loga Affliction - vyrobený na zakázku. Abychom dosáhly požadovaného charakteru osvětlení, použily jsme k jeho výrobě tři vánoční ledkové řetězy. Stejně tak zkušební kabinky byly vyrobeny pasíři na míru v industriálním stylu značky z plechových plátů s nýty, které opatřili rezavou patinou.

Hledáte designéry pro perfektní image Vašich obchodních prostor?

Rády se o Vašem projektu dozvíme. Zavolejte nám na ‭‭+420 776 774 558‬ anebo napište, pošlete fotky nebo jiné podklady k Vašemu projektu přímo na náš email, odpovíme Vám stejný nebo maximálně následující pracovní den.