fashion pokoj pro mladou slečnu

Vzhled pokoje pro teenage slečnu, které jsme již pokojíček dělaly, ale to jí tehdy bylo osm let. Dnes už tedy růžovo černý koncept a palanda, které si tenkrát tolik přála nebyly vyhovující. Nyní byla zadáním móda, tapeta z obálek módních časopisů, LED podsvícení, velká postel a toaletkaúložné prostory na oblečení a prostor na učení.

Pokoj není příliš velký, proto jsme zvolily výrobu skříně na míru s integrovanou toaletkou a psací stůl, který vychází přímo ze skříně, vzniká tak jedna velká nábytková sestava (s krásnými zlatými úchatkami od Viefe). Do niky pro toaletku jsme zabudovaly osvětlení připomínající retro šatnu hollywodských hvězd a velké nástěnné zrcadlo umístily přesně naproti, takže je možné se zrcadlit donekonečna.

Velkou sametovou postel se Swarovského křišťály jsme dovezly z Itálie. V boxu pod matrací je další úložný prostor na lůžkoviny či jiné větší věci. Matrace se dá pohodlně zdvihnout spolu s roštem. Subtilního vzhledu jsme dosáhly též použitím průhledným materiálů - lampička na psacím stole a noční stolek z průhledného polykarbonátu jsou od značky Kartell.

Na přání, pro fashion náladu pokoje jsme vytvořily tapetu z koláže obálek vintage módních časopisů - toto pozadí bylo nezbytné pro pěkné pro Instagramové fotky. Díky obrázkům z fotobanky jsme navrhly design a nechaly vyrobit matnou papírovou tapetu přesně na míru tomuto prostoru.

Slečna si přála zajímavé měnitelné osvětlení, proto jsme do dekorativních lišt u stropu zakomponovaly LED RGB pásek, kde je možno pomocí dálkového ovládání měnit barvy a jejich intenzitu.

"Good vibes only" světelný nápis nám dal trošičku zabrat, ale nakonec jsme ho sehnaly. Zde jsme si zvolily čistě jen bílé denní světlo, nicméně všechny tyto LED nápisy je opět možno libovolně nakombinovat co se barev týče. Jako podklad jsme daly bílou tepetu s jemnou texturou, která vynikne právě při rozsvícení, ale jinak není příliš výrazná.

pokoj pro slečnu je také to co aktuálně řešíte?

Klidně se na nás obraťte, rády Vám poradíme na + 420 776 774 558 pokud si chcete pokoj zařídit sami anebo nechte starosti na nás od návrhu až po realizaci, včetně polštářů a dekorací.