návrh a realizace interiéru v komplexu smíchovského neugrafu

Byt 2+kk si od nás majitelé nechali navrhnout a zrealizovat pro jejich občasné, krátkodobější pobyty v Praze. V obývací místnosti se nachází i jídelní část a otevřená kuchyně ze které je navíc výhled skrz zastřešenou terasu na Prahu. Požadavkem klientů byla rozkládací pohovka pro návštěvy, jídelní stůl pro více osob a barové posezení v kuchyni, to vše proložit jejich sbírkou obrazů. Majitelé mají rádi dřevo a “opravdové” materiály jako jsou kámen, kov, sklo.

Rozhodly jsme se tedy pro elegantní a útulné řešení, kde se kombinuje, jak hrubší dřevo na jídelním stole, tak elegance sametové pohovky s moderním chromovým lustrem. Sedačka petrolejové barvy s rozkladem a komfortní matrací v šíři 160 cm je od italské značky Felis, stejně tak taburet, který  je potažený látkou z nové kolekce EZRA od anglické  Prestigious textiles.  

Tuto stejnou látku z kolekce EZRA jsme použily i na repasi starého křesílka, které si majitelé dovezli spolu s obrazy. Ostatní nábytek jako jídelní stůl z masivu a barové židličky pochází z obchodu Donate.

Kuchyně s rámečkovým dekorem na panelech dvířek je od našeho italského dodavatele Homecucine. Pracovní deska je TechnistoneCalacatta. Ze zbytku desky jsme nechaly udělat konferenční stolky. Úchytky jsme vybraly od naší španělské srdcovky Viefe.

Prvním kusem nábytku do ložnice byla masivní postel z Donate, kterou si klienti sami vybrali. Téma poté určila látka kolekce Villa Nova od ROMO, která nás naprosto uchvátila — jedná se o látkové panely navržené dle maleb na keramiku od známé umělkyně Kyry cane. Velká orientální lakovaná komoda z masivního dřeva o šířce 2,6 m je z obchodu Gert Snel, stejně tak i stolní lampa s mosaznou bází. Pro vytvoření útulnější atmosféry je na 3 zdech  šedá tapeta se jemnou látkovou strukturou.

Také kupujete byt na investici nebo pro vlastní potřebu?

Chcete poradit, jak z prostoru získat maximum nebo jak ho zařídit v konkrétním stylu a na míru Vašim potřebám? Rády se o Vašem projektu dozvíme. Zavolejte nám na ‭+420 776 774 558‬ anebo třeba zašlete fotky nebo jiné podklady na email.