Jak probíhá práce na projektu, postup


1.

Pro zahájení práce na projektu je potřeba nám předat výkresy v elektronické podobě DVG, PDF.., které vypadají například takto a pokud neexistují prostor se musí zaměřit a výkresy nejprve zpracovat.


➤   Po odsouhlasení spolupráce na projektu, klient dostane cenovou nabídku, uhradí zálohovou fakturu


2.

Nyní se do půdorysu místností základně rozmístí nábytek, aby se vidělo využití prostoru, ze kterého tak vyplynou pozice pro vývody na vodu, odpad a elektřinu. Výkresy rozvodů elektřiny, vody a odpadu zpracovává projektant nebo jiná specializovaná firma.

Po odsouhlasení těchto základních dispozic klientem se jednotlivé zařizovací předměty vytáhnou do 3D hmoty. Vznikne nákres který je pro klienta již snažší pro orientaci a ve kterém si můžeme detailněji určit konkrétní prvky.

3.

Poté co klient schválí tuto verzi (pokud navrhujeme včetně kuchyně) vybereme konkrétní model kuchyně a začnou se rozpracovávat jednotlivé moduly,  kde je skříňka, kde jsou šuplata, otevřené skříňky, vnitřní vybavení skříněk atd. Začneme vybírat konkrétní kusy veškerého ostatního nábytku a jejich dodavatele.

4.

V případě výroby nábytku (vč. kuchyně) na míru si výrobce si vybírá zálohu na zpracování technické dokumentace. Tyto výkresy už jsou přesným podkladem pro výrobu a je jasná cena zakázky. Tato záloha se samozřejmě odečítá z celkové částky nábytku, záloha propadá v případě, že se klient rozhodne od výroby upustit a výkresy si může ponechat pro další použití.


➤   Klient hradí objednávky na jím schválené produkty a materiály


5.

3D fotorealistická vizualizace vzniká na základě všech výše uvedených podkladů, výsledkem je tedy zcela jasný náhled jak budou vypadat konkrétní části interiéru.

6.

Finální krok — realizace znamená, že zařídíme, aby vše co bylo s klientem dohodnuto a zvizualizováno na obrázcích se také stalo realitou.


➤   Klient doplatí návrhy a přípravné práce. Až teprve v tomto kroku získáváme přesné info od dodavatelů a můžeme sdělit klientovi finální termín předání klíčů od hotového projektu


Postup realizace: Např. Vyklízení, demontáž, bourání, stavební a přípravné práce (podlahy, příčky, elektro, voda...)

Kontaktování výrobců a vyžádání cenových nabídek, po jejich schválení klientem, zajištění výroby, dopravy a následné montáže na místě. Nákup materiálů, nábytku a dekorací, návštěvy showroomů a obchodů, zajišťování vzorků. Zařízení dalších prací jako je tapetování, dekorace stěn, věšení obrazu, polic, instalace svítidel, osazení koupelen zrcadly, různými poličkami a háčky. Instalace garnýží a kolejnic na závěsy až po samotné věšení závěsů.

Celková koordinace výše uvedeného tak, aby bylo vše ve správném pořadí a profesně na sebe navazovalo. Realizaci organizujeme výhradně se svými ověřenými spolupracovníky a dodavateli tzn. kuchyňská studia, koupelnová studia, šicí dílny, dodavatelé nábytku, tapet anebo tapetáři, malíři, štukatéři. Je to z toho důvodu, že jen tak se můžeme co nejvíce vyhnout možným potížím s dodacími lhůtami, spolehlivostí anebo kvalitou práce jednotlivých řemesel a dát tak klientovi požadovaný výsledek v profesionální kvalitě a odhadovaných termínech.


➤   Realizace se hradí průběžně, po dílčích částech anebo měsíčně při delších projektech


7.

Výsledek realizace předání klíčů / nastěhování