thai box food / logo a vizuální styl pro moderní thajské vege bistro

logo pro pouliční fastfood a vzhled interiéru pro nové vegetariánské thajské bistro a následně restauraci. Koncept otevřené kuchyně podporuje transparentnost a autenticitu, vychází z upravené thajské kuchyně, což znamená pouze čerstvé suroviny, žádné klasické hotové omáčky, zcela bez masa a s využitím ekologických obalů při odvozu. Vizuální styl vychází z tohoto obchodního konceptu a používá klasické zlaté / žluté thajské barvy na jednoduché černé barvě pozadí. Písmo loga je moderní bezpatkové, ale mírně zvlněné, čímž lehce odkazuje na klasickou thajskou abecedu. Symbol je také odvozený od thajské klasiky - květu, ale zde v minimalistické verzi a může být také viděn jako jasmínová rýže v krabici.

Po úspěšném startu se venkovní stánek přesunul do kamenných prostorů, pro novou restauraci jsme vytvořily nový vzhled interiéru a veškeré grafické materiály jako jídelní a nápojové menu v různých formátech, včetně velkoformátového polepu zdi. Odnosové reklamní tašky a vzhled sociálních médií.


chcete také upravit Vaše firemní nebo obchodní prostory nebo vizuální identitu?

Rády se o Vašem projektu dozvíme. Zavolejte nám na ‭‭+420 776 774 558‬ anebo napište, pošlete fotky nebo jiné podklady k Vašemu projektu přímo na náš email, odpovíme Vám stejný nebo maximálně následující pracovní den.