Vybavení a dekorace garsonky k pronájmu ve vysočanech

Byt velikosti 1-kk prošel lehkou rekonstrukcí před pár lety. Nyní bylo záměrem klientů byt upravit a vybavit zařízením tak, aby byl dobře pronajímatelný. Rozpočet počítal spíše s dekorativními úpravami a nábytkem, zachovala se původní kuchyně i koupelna a nedělaly se žádné stavební úpravy. Interiér jsme vytvořily v lehce industriálním stylu s kovovými doplňky, výraznými barevnými grafickými prvky a tématem Vysočan, jelikož se byt nachází ve staré zástavbě přímo na Kolbenově ulici.

Byt je maličká garsonka s kuchyňským koutem, kde nebylo moc úložných prostor. Využily jsme proto i vyšších stropů a největší část rozpočtu jsme vložily do výroby zvýšené postele na míru. Postel má pod celým prostorem 4 oddělené úložné zóny různých velikostí, včetně vysokých šuplat na kolech, které unesou až 80 kg každé. Zepředu postele je nášlápný box, který slouží jako schůdek a zároveň i jako dodatečné sezení v obývací zóně.

Abychom ušetřily místo a vznikl flexibilnější prostor použily jsme místo sedačky hluboká pohodlná křesla a místo jídelního stolu jsme vytvořily velký barový pult, který může sloužit k jídlu, ale také jako pracovní prostor. Téma Vysočan podporují geometrické tvary - kruhy, křivky, čtverce a černé doplňky, které se prolínají celým bytem, na zdech, dekorativních polštářích, hrnečcích, vše pak rozjasňují žlutá a světlá mentolově zelená barva.

Ve stejných barvách, jenž byly použity na dekorování zdí jsme vytvořily také typografické plakáty do obrazů, které doplňují dobové fotky starých Vysočan. Jasná žlutá barva a refrén monthy-pytonovské písně, který se objevuje na polštářích přináší do bytu mladistvou a pozitivní energii.

Zajímají Vás další detaily nebo fotografie bytu před úpravami? Podívejte se na článek a časosběrné video v našem blogu


Také kupujete byt na investici nebo pro vlastní potřebu?

Chcete poradit, jak z prostoru získat maximum nebo jak ho zařídit v konkrétním stylu a na míru Vašim potřebám? Rády se o Vašem projektu dozvíme. Zavolejte nám na ‭+420 776 774 558‬ anebo třeba zašlete fotky nebo jiné podklady na email.