SOKOLOVNA / návrh loga a vizuálního stylu multifunkčního objektu

Logo a vizuální identita pro objekt obecní SOKOLOVNY vznikl jako součást rekonstrukce celé budovy na které jsme se podílely. Zvolily jsme vytvoření loga a identity v retro stylu, který je ideální tím, že přímo reflektuje samotný projekt ‒ obnovení a uvedení “původního” do dnešní doby.
Retro vzhled má konotaci “starých dobrých časů”, kvality a služby zákazníkům. Je přátelský, pozitivní a hlavně je familiérní těm nejstarším až po dnešní mládež, což bylo jedním z požadavků zadání: objekt, který bude vyhovovat starousedlíkům, ale zároveň osloví i mladší a cykloturisty.


Lehce prohnutý nápis tvoří retro vzhled loga. Kohout v pozici větrného kohouta jakého známe ze střech, kohout se otáčí podle větru a udává směr, tak jako projekt SOKOLOVNY bude rozcestníkem pro obyvatele i navštěvníky, který nabízí různorodé aktivity. Kohout je vytvořený v z obrysových linek, připomíná drátěný model a nechává vyniknout text SOKOLOVNA.
 

Interiérová realizace tohoto projektu se nachází v portfoliu "komerční realizace" zde. Další detaily o průběhu celé rekonstrukce a recenzi k tomuto projektu od přímo starostky obce si můžete prohlédnout v případové studii.


hledáte designérské studio pro úpravu Vašich firemních materiálů nebo prostor?

Nebo se zatím potřebujete jen zorientovat v možnostech a poradit se? Rády se o Vašem projektu dozvíme.
Volejte na ‭+420 773 159 311 anebo třeba napište, pošlete fotky nebo Vaše stávající materiály na náš email.